KORISNIČKO IME: LOZINKA:  
         
Kontakt HR | EN      
         
Texo trgovina d.o.o.
Ulica hrvatskih branitelja 7
10430 Samobor

Matični broj: 1608932
OIB: 25594096987
Tel: 00385 1 3325 405
Fax: 00385 1 3325 407

e-mail: info@texo.hr

Tvrtka upisana u trgovački registar: Trgovački sud u Zagrebu, Tt-13/23409-3
- Temeljni kapital: 220.000,00kn uplaćen u cjelosti
- Ž.R. 2484008-1100477612
- IBAN: HR5724840081100477612
- SWIFT: RZBHHR2X
- Članovi Uprave: Robert Rubinić i Davor Herceg

 
         
URED        
         

Robert Rubinić
Direktor

Tel: 01 3326 414
Mob: 091 155 2002
e-mail: robertr@texo.hr

Davor Vuković
Komercijalni direktor
Tel: 01 3360 601
Mob: 091 3325 412
e-mail: davorv@texo.hr

Višnja Vrbanić
Računovodstvo

Tel: 01 3325 406
Mob: 091 3325 406
e-mail: visnjac@texo.hr

Jasmina Vlahović
Računovodstvo

Tel: 01 3325 406
Mob: 091 3325 406
e-mail: jasminav@texo.hr

Bojan Kovač
Voditelj nabave

Tel: 01 3360 598
Mob: 091 3325 237
e-mail: bojank@texo.hr

         

Valentina Bortas
Nabava

Tel: 01 3360 598
Mob: 091 3325 123
e-mail: valentinab@texo.hr

Kristina Kucan
Nabava

Tel: 01 3360 598
Mob: 091 3325 122
e-mail: kristina@texo.hr

Željko Husta
Voditelj odjela podrške prodaje

Tel: 01 3325 405
Mob: 091 3325 100
e-mail: zeljkoh@texo.hr

Željka Šoštar
Administracija/podrška prodaji

Tel: 01 3325 405
Mob: 091 3325 491
e-mail: zeljkas@texo.hr

Nena Žokalj
Administracija/podrška prodaji

Tel: 01 3325 405
Mob: 091 3325 491
e-mail: nenaz@texo.hr

         

Sandra Varnica
Administracija/podrška prodaji

Tel: 01 3325 405
Mob: 091 3325 003
e-mail: sandrav@texo.hr

Martina Koščica
Računovodstvo

Tel: 01 3325 406
Mob: 091 3325 406
e-mail: martinak@texo.hr

Mirna Mataušić
Asistent prodaje

Tel: 01 3325 405
Mob: 091 3325 000
e-mail: mirnam@texo.hr

Iva Hržić
Voditeljica marketinga

Tel: 01 3325 405
Mob: 099 321 3132
e-mail: ivah@texo.hr

       
         
PRODAJNI PREDSTAVNICI      
         

Ronald Jakičić
Voditelj prodaje

Mob: 091 3325 120
e-mail: ronaldj@texo.hr

Zlatko Grubač
Specijalist za industrijske premaze

Mob: 091 3325 517
e-mail: zlatkog@texo.hr

Krešimir Majerić
Prodajni predstavnik Zagreb i središnja Hrvatska

Mob: 091 3325 404
e-mail: kresimirm@texo.hr

Davor Svečnjak
Prodajni predstavnik Zagreb

Mob: 091 3363 390
e-mail: davors@texo.hr

Goran Prosoli
Prodajni predstavnik Zagreb

Mob: 091 3325 410
e-mail: goranp@texo.hr

         

Goran Gajić
Prodajni predstavnik Rijeka i Istra

Mob: 091 3325 405
e-mail: gorang@texo.hr

Siniša Golemović
Prodajni predstavnik Zagreb

Mob: 091 3325 494
e-mail: sinisag@texo.hr

Daniel Marina
Prodajni predstavnik Rijeka i Istra

Mob: 091 3325 119
e-mail: danielm@texo.hr

Danko Cvenić
Prodajni predstavnik Slavonija

Mob: 091 3325 409
e-mail: dankoc@texo.hr

Vedran Kižlin
Prodajni predstavnik Zagreb i središnja Hrvatska

Mob: 091 3325 200
e-mail: vedrank@texo.hr

         

Tomislav Odak
Prodajni predstavnik jug Dalmacije

Mob: 091 3325 408
e-mail: tomislavo@texo.hr

Ivan Đapić
Prodajni predstavnik Dalmacija

Mob: 091 3325 492
e-mail: ivan@texo.hr

Saša Bratelj
Prodajni predstavnik Zagreb i sjever Hrvatske

Mob: 091 3325 102
e-mail: sasab@texo.hr

Oliver Zlopaša
Specijalist za dekorativne premaze

Mob: 091 3325 515
e-mail: oliverz@texo.hr

         
UNAPREĐIVAČI PRODAJE      
         

Ivica Koprčina
Unapređivač prodaje - Dalmacija

Mob: 091 3325 416
e-mail: ivicak@texo.hr

Stjepan Vugrinec
Unapređivač prodaje Zagreb

Mob: 091 3325 495
e-mail: stjepanv@texo.hr

Silvestar Porzižek
Unapređivač prodaje Zagreb

Mob: 091 3325 520
e-mail: silvestarp@texo.hr

Sandra Devčić Romić
Unapređivač prodaje

Mob: 091 3325 110
e-mail: sandradr@texo.hr

         
 
 
Katalog proizvoda | Cjenik | O nama | Distribucija | Kvaliteta | Kontakt web dizajn iDEA studio
© Copyright 2007. TEXO trgovina d.o.o. Sva prava pridržana